Blog

Infuzja tlenowa i oxybrazja – niezawodny sposób na oczyszczoną i promienną cerę.

by Jeanlouisdavid

Piękna, elastyczna, dogłębnie nawilżona i promienna skóra to marzenie każdej kobiety. Upływ czasu, negatywny wpływ czynników zewnętrznych, działanie promieni słonecznych, niewłaściwa dieta czy stres to jedynie przykładowe przyczyny złej kondycji skóry. Jeśli więc chcesz cieszyć się jędrną oraz widocznie odmłodzoną skórą, warto regularnie korzystać z nowoczesnych i bezinwazyjnych zabiegów, takich jak infuzja tlenowa czy oxybrazja, które dostępne są w gabinetach kosmetycznych Jean Louis David.

Jak zlikwidować worki i cienie pod oczami?

by Jeanlouisdavid

Cienie i worki pod oczami to problem, który zazwyczaj spowodowany jest nieprawidłowym trybem życia. Nieestetyczne zmiany w obrębie powiek mogą mieć również podłoże zdrowotne. Prawidłowe rozpoznanie przyczyn powstania zasinień i obrzęków to pierwszy krok, aby przywrócić twarzy młody i promienny wygląd. Jak skutecznie zlikwidować cienie i worki pod oczami? Zdrowy styl życia, właściwa pielęgnacja skóry powiek oraz zabiegi medycyny estetycznej – to najważniejsze elementy, które pomogą zwalczyć te defekty urody.

Sucha skóra – jak sobie z nią radzić, polecane zabiegi kosmetyczne.

by Jeanlouisdavid

Czy wiesz, że skóra dorosłego człowieka ma powierzchnię aż 1,5–2 m²? Ten największy organ pełni szereg czynności, niezbędnych do codziennego funkcjonowania organizmu. Jednak z czasem skóra – szczególnie na twarzy – może ulegać przesuszeniu i osłabieniu, co zdradza wiek i może mieć wpływ na samopoczucie. Dlatego o skórę należy dbać i prawidłowo pielęgnować, aby zachowała jak najlepszą kondycję na lata. Jak sobie skutecznie radzić z suchą cerą? Na przykład stosując zabiegi kosmetyczne, które szybko i widocznie poprawią jej kondycję, przywrócą jędrność i wyrównają poziom nawilżenia. Dowiedz się, jakie korzyści przynoszą zabiegi dostępne w salonach kosmetycznych Jean Louis David i wybierz najlepszy dla siebie.

Cenne właściwości alg, czyli zabiegi wykorzystujące profesjonalne kosmetyki Thalgo do twarzy i ciała

by Jeanlouisdavid

Dbanie o własne ciało coraz częściej przypomina rytuały oparte na relaksujących zabiegach przepełnionych aromatyczną wonią najlepszych kosmetyków. Oprócz codziennej pielęgnacji we własnym domu, warto raz na jakiś czas skorzystać z profesjonalnych usług oferowanych przez salony kosmetyczne Jean Louis David. To właśnie w nich można poczuć na własnej skórze magię profesjonalnych produktów Thalgo, które bazują na wyjątkowych składnikach pozyskiwanych z dna morskiego i alg.

Przebarwienia skóry - jak się ich pozbyć?

by Jeanlouisdavid

Przebarwienia to nic innego jak nagromadzony miejscowo barwnik, który pojawia się w wyniku nieprawidłowego funkcjonowania melanocytów – komórek skóry. Najczęściej przyczyną takich zmian jest zażywanie leków hormonalnych i światłouczuleniowych oraz szkodliwe działanie słońca. Do przebarwień zaliczamy piegi, plamy potrądzikowe, soczewicowate (związane z wiekiem) i hormonalne. Na szczęście większości z nim możemy łatwo się pozbyć.

Jak wyleczyć trądzik - najskuteczniejsze sposoby.

by Jeanlouisdavid

Do niedawna trądzik uznawany był za chorobę wieku dojrzewania. Obecnie jednak z problemem tym zmaga się coraz więcej dorosłych osób. Walka z trądzikiem nie jest łatwa, ale istnieją sposoby na pokonanie tej uciążliwej dolegliwości.

Laserowe usuwanie trądziku, czyli innowacja w służbie pięknej skóry.

by Jeanlouisdavid

Trądzik jest jednym z najczęściej występujących schorzeń dermatologicznych. Co więcej, choroba ta może występować w każdym wieku. Szacuje się, że problem ten dotyczy nawet 80% osób pomiędzy 12. a 15. rokiem życia oraz około 8% osób w wieku 35-44 lat. Leczenie trądziku za pomocą środków farmakologicznych jest długotrwałym procesem. Istnieje jednak inny, skuteczny, bezpieczny i szybki sposób na pozbycie się problemu nieestetycznych zmian skórnych. Laserowe usuwanie trądziku, bo o nim mowa, rewelacyjnie sprawdza się zarówno w przypadku młodzieńczych zmian trądzikowych, jak i wykwitów, występujących po 30. roku życia.