Blog

  3 zabiegi kosmetyczne na twarz, które warto wykonać latem.

  Latem nie musisz rezygnować z profesjonalnej pielęgnacji skóry w gabinecie kosmetycznym. Ciepłe miesiące to idealny czas, aby skorzystać z takich zabiegów jak infuzja tlenowa, oxybrazja czy Skeyndor Power Oxygen. Na czym polegają i jakie dają efekty? Tego dowiecie się z naszego artykułu!

  Infuzja tlenowa

  Infuzja tlenowa wykonywana w gabinetach kosmetycznych Jean Louis David to ultranowoczesny zabieg na twarz, który polega na wtłaczaniu starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych do głębokich warstw skóry przy wykorzystaniu czystego, hiperbarycznego powietrza.

  Infuzja tlenowa to doskonałe rozwiązanie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, którzy marzą, aby ich skóra była widocznie odmłodzona oraz dogłębnie nawilżona. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast po jego wykonaniu – głębsze zmarszczki zostają zredukowane, zaś płytsze – usunięte.

  Czy wiesz, że…
  infuzja tlenowa to w rzeczywistości 2 zabiegi na twarz w 1?
  Pierwszy to wtłaczanie do głębokich warstw skóry cennych i skoncentrowanych składników aktywnych.
  Drugi to dobroczynna terapia czystym tlenem.   

  Infuzja tlenowa - efekty

  Wiele zagranicznych gwiazd (m.in. Madonna czy Katy Perry) chętnie korzystają z infuzji tlenowej, która powszechnie uznawana jest za znakomitą alternatywę dla botoksu. Nic dziwnego – miłośnicy innowacyjnych sposobów na poprawę wyglądu swojej skóry, chętnie korzystają z potencjału, jaki tkwi w infuzji tlenowej, która sprawia, że skóra jest:

  ·        nawilżona,

  ·        jędrna,

  ·        gładka,

  ·        pełna blasku.

  W rezultacie, kontur twarzy jest wyostrzony, a skóra wygląda młodziej i promienniej niż zwykle.

  Tlen wykorzystany podczas zabiegu, dociera do głębokich warstw skóry i:

  ·        poprawia stan energetyczny komórek;

  ·        pobudza przemianę materii;

  ·        pobudza procesy regeneracji.

  Oxybrazja

  Kolejnym zabiegiem na twarz, który można bez obaw wykonywać w okresie letnim jest oxybrazja - polega na wykorzystaniu silnego strumienia soli fizjologicznej oraz tlenu. W odróżnieniu od wielu innych metod poprawiania wyglądu i kondycji skóry, oxybrazja jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i bezinwazyjnym – w jej przypadku nie ma więc konieczności stosowania znieczulenia.

  Efektem zabiegu oxybrazji jest dogłębnie oczyszczona, widocznie odmłodzona i odżywiona skóra, pozbawiona zaskórników oraz nieestetycznych, zrogowaciałych komórek. Rezultatem profesjonalnie wykonanej oxybrazji jest także zmniejszenie rozszerzonych porów, a także działanie antybakteryjne, które niweluje problemy z trądzikiem i pomaga wzmocnić kruche naczynka krwionośne.

  Przebieg oxybrazji w gabinecie kosmetycznym

  Podczas zabiegu, specjalista wykorzystuje profesjonalne urządzenie wyposażone w głowicę, którą następnie przykłada do poszczególnych partii ciała, ale ich nie dotyka, lecz utrzymuje w określonej odległości. W wyniku działania wysokiego ciśnienia, przestrzenie międzykomórkowe ulegają rozszerzeniu, dzięki czemu można wprowadzić w głąb skóry cenne składniki odżywcze. Zabieg oxybrazji trwa około 60 minut i jest komfortowy – pacjent może odczuwać jedynie delikatny i przyjemny powiew chłodu. Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, zaleca się wykonywanie oxybrazji raz w miesiącu. Aby usunąć widoczne przebarwienia – warto powtarzać go co 1,5 tygodnia, zaś w celu dogłębnego oczyszczenia skóry – co 2 tygodnie.

  Jedynymi przeciwwskazaniami do wykonania oxybrazji są choroby skórne, otwarte rany, a także alergie i stany zapalne.

  Skeyndor Power Oxygen

  Trzecim, skutecznym i niezwykle popularnym zabiegiem na twarz, który z powodzeniem można wykonać latem jest Skeyndor Power Oxygen, czyli innowacyjna metoda detoksykacji oraz dotleniania skóry twarzy.

  Zabieg przeznaczony jest dla osób, które szukają innowacyjnego sposobu, aby ochronić swoją skórę przed zanieczyszczeniami. Zabieg trwa około godziny - jest polecany kobietom i mężczyznom w wieku minimum 20 lat.

  Skeyndor Power Oxygen to jedna z najbardziej innowacyjnych na rynku procedur o zaawansowanym, podwójnym działaniu. Pozwala zaopatrzyć skórę w tlen oraz stworzyć pewnego rodzaju barierę ochronną, która skutecznie ochroni delikatny naskórek przed rozmaitymi zanieczyszczeniami środowiska.

  Skeyndor Power Oxygen – wskazania do zabiegu

  Wielogodzinne eksponowanie twarzy na zanieczyszczenia, które są typowe m.in. dla aglomeracji miejskich, może w znacznym stopniu obniżyć lub wyczerpać zdolności obronne skóry, w wyniku czego stanie się bardzo wrażliwa, a procesy jej starzenia, przyspieszą się.

  Skeyndor Power Oxygen to znakomita propozycja dla osób, których skóra jest zmęczona, niedotleniona i poddana długotrwałemu działaniu stresu. To również świetne rozwiązanie w przypadku kobiet i mężczyzn, którzy na co dzień funkcjonują w środowisku miejskim, a ich skóra jest mocno zanieczyszczona, pozbawiona blasku i witalności.

  Detoksykacja metodą Skeyndor Power Oxygen pozwala dogłębnie oczyścić naskórek z zanieczyszczeń środowiskowych, w efekcie czego, na skórze powstaje specjalna powłoka, która wychwytuje cząsteczki zanieczyszczeń, a następnie usuwa je.

  Skeyndor Power Oxygen – preparaty wykorzystywane podczas zabiegu

  Preparaty wykorzystywane do profesjonalnego zabiegu oczyszczania skóry to innowacyjna mieszanka takich składników, jak m.in. perfluorodekalina, wyciąg z nasturcji i malachitu, a także oligosacharydów prebiotycznych, która wykazuje właściwości dotleniające naskórek, antyoksydacyjne, detoksykujące oraz wzmacniające naturalną barierę ochronną skóry.

  Skeyndor Power Oxygen jest więc szczególnie polecana przede wszystkim osobom, których skóra jest zmęczona, pozbawiona blasku, narażona na codzienną ekspozycję na niekorzystne warunki atmosferyczne i zanieczyszczenia miejskie. W praktyce zabieg nie tylko oczyszcza skórę, ale także chroni ją, wzmacnia oraz dotlenia, sprawiając, że jest zdrowa, jędrna, pełna wigoru i ma zdrowy koloryt.

  Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów, specjaliści zalecają wykonanie serii 6 zabiegów co 1,5-2 tygodnie.

  Artykuły, które mogą Ci się spodobać