O nas

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę salonów Jean Louis David o zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne, bazujące również na zaawansowanych technologicznie urządzeniach.

 W nowocześnie wyposażonych gabinetach dostępne są terapię pielęgnacyjne marki Skeyndor, Slevert Thermal, Thango. Charakteryzują się one zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi i wysoką skutecznością. W trakcie każdego zabiegu jest wykonywany zabieg refleksologii. Nie zapomnieliśmy również o panach, którzy mogą wybrać wśród usług dostosowanych specjalnie do męskiej skóry. Ofertę gabinetów uzupełniają nowoczesne lasery diodowe do depilacji (Light Sheer i Mediostar)

W warszawskim salonie w Al. Jerozolimskich w gabinecie kosmetycznym jest dostępne urządzenie REACTION? wykorzystujące opatentowaną technologię CORE? – Chanelling Optimised RF Energy (bipolarna fala radiowa o trzech różnych częstotliwościach). Dzięki temu oferta tego gabinetu rozszerzyła się o zabiegi bezinwazyjnego liftingu twarzy oraz redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

W naszych gabinetach są wykonywane zabiegi pielęgnacyjne na twarz mikrodermabrazja i infuzja tlenowa. W każdym salonie są również usługi manicure i pedicure wykonywane produktami renomowanej firmy OPI.

Uzupełniające się zabiegi pozwalają naszym klientom zadbać nie tylko o włosy, a również twarz, ciało i dłonie. W wybranych salonach można przejść już pełną metamorfozę. Szerszy asortyment pozwala na przygotowanie wielu interesujący ofert i promocji.