Depilacja laserowa dla mężczyzn

CENNIK

  • Depilacja laserem wąsik/ broda/ policzki/ szyja/ kark/ dekolt/ tors/ pachy/ barki/ 198 zł
  • Depilacja laserem łydki/ uda/ ręce/ plecy 396 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Od pewnego czasu, panowie coraz chętniej korzystają z profesjonalnych zabiegów usuwających owłosienie. Jest to znana od wieków metoda dbania o higienę oraz gwarancja gładkiej skóry , którą można się cieszyć przez dłuższy czas. Za jeden z najbardziej skutecznych sposobów depilacji uznaje się zabieg przy użyciu lasera. O tym, czym jest laserowa depilacja owłosienia, jak jest przeprowadzana oraz jakich efektów można się spodziewać, można przeczytać w niniejszym artykule.

Jak wygląda laserowe usuwanie owłosienia?

W naszych salonach wykorzystywany jest wysokiej jakości laser do depilacji, który skutecznie zwalcza owłosienie. Choć po serii wykonanych zabiegów, włoski wciąż mogą odrastać, ze względu na uszkodzoną cebulkę są niezwykle słabe i cienkie – przez co podatne na wypadanie. W przeciwieństwie do tradycyjnej depilacji maszynką, laserowa depilacja powoduje, że włos jest  usuwany w całości, nie zaś obcinany tuż przy skórze. 

Kolejną zaletą laserowej depilacji jest bezbolesność zabiegu i brak podrażnień skóry. Podczas jego trwania można jedynie odczuwać delikatne pieczenie. 

Depilacja powinna być wykonana w kilku seriach, gdyż dzięki temu przyniesie najlepszy rezultat. Zaleca się przeprowadzenie 3 do 5 zabiegów, z uwzględnieniem odpowiednich przerw (4-8 tygodni). To sprawi, że niechciane włoski mogą zniknąć bezpowrotnie. Co dwa lata można dodatkowo wykonać tzw. zabieg utrwalający, który zapobiegnie pojawianiu się pojedynczych włosków, tym samym likwidując owłosienie na zawsze.

Depilacja laserowa  – zabieg nie tylko dla pań

Nie od dziś wiadomo, że wiele przedstawicielek płci pięknej korzysta z różnorodnych metod, by skutecznie pozbyć się uporczywie odrastających włosków na nogach, pod pachami oraz w okolicach bikini. Dzięki temu, panie mogą się cieszyć nie tylko estetycznym wyglądem, ale także większym komfortem i higieną. Z tych samych powodów, również panowie coraz częściej decydują się na skorzystanie z profesjonalnych usług depilacyjnych, oferowanych w naszych salonach. Ciało mężczyzny jest z reguły znacznie bardziej owłosione niż ciało kobiety, dlatego laserowa depilacja jest jak najbardziej wskazana również dla panów. 

Poza wyżej wymienionymi zaletami, zabieg ten niesie za sobą jeszcze jedną korzyść – oszczędność czasu. Dzięki laserowej depilacji twarzy oraz szyi, na długi czas można zapomnieć o mozolnym, porannym goleniu.

Jakie miejsca na ciele warto depilować ?

Poza wyżej wspomnianą laserową depilacją twarzy oraz szyi, warto pomyśleć o depilacji dekoltu oraz torsu. Jest to świetnie rozwiązanie dla panów, którzy nie przepadają za koszulami zapiętymi na ostatni guzik i lubią nosić swetry z dekoltem lub w szpic. Dzięki temu, ich wygląd będzie bardziej estetyczny. Natomiast depilacja laserowa pach oraz miejsc intymnych jest doskonałym sposobem na łatwiejsze zachowanie higieny. W naszych salonach oferujemy także możliwość laserowej depilacji pleców, barków, łydek, ud oraz rąk.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Przed zabiegiem laserowego usuwania włosów nie należy stosować kremów oraz leków z retinolem, kwasami owocowymi  i witaminą C, a także wszelkich substancji fotouczulających. Około 2-3 tygodnie przed depilacją laserową należy zaniechać korzystania z solarium i opalania na słońcu, stosowania samoopalaczy oraz złuszczania skóry w miejscach, które będą poddane zabiegowi. Warto natomiast stosować kremy nawilżające, które świetnie przygotują naskórek do zabiegu. 

Depilacja męska jest świetnym udogodnieniem dla panów, którzy chcą czuć się i komfortowo oraz dla tych, którzy mają dość uporczywego, codziennego golenia.