Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiDłonie i stopyIbx system – regeneracja i odbudowa paznokci

Ibx system - regeneracja i odbudowa paznokci

CENNIK

  • Manicure Gel Color by OPI z odbudową płytki paznokcia IBX 129 zł
  • Manicure klasyczny z odbudową płytki IBX 99 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Wiele kobiet boryka się z problemem łamliwych i rozdwajających się paznokci. Kłopot ten jest bardzo powszechny zwłaszcza dziś, kiedy przedstawicielki płci pięknej regularnie stosują manicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych czy żelu. Po tego typu zbiegach stylizacyjnych, płytka paznokcia wymaga intensywnej regeneracji. W tym celu warto skorzystać z oferowanej przez nasze salony profesjonalnej usługi, opartej na wykorzystaniu wysokiej jakości lakieru IBX system.

Wyjątkowość regeneracji za pomocą IBX system

 

Nowoczesna formuła dwuczęściowego preparatu IBX system sprawia, że jest to pierwszy tego typu produkt na świecie. Jego dobroczynne działanie opiera się na tym, że płytka słabych paznokci jest chroniona nie tylko na powierzchni, ale też od środka. Dzięki temu są one intensywnie wzmocnione, odzyskują zdrowy i naturalny wygląd oraz piękny połysk. Jest to świetna ochrona zniszczonych paznokci przed kolejnymi zabiegami. Jak wygląda zabieg? Na idealnie oczyszczoną płytkę nanoszony jest lakier IBX, który nie pozostaje na płytce, lecz jest przez nią wchłonięty. Ten regeneracyjny preparat wypełnia bruzdy na paznokciach, eliminuje białe przebarwienia oraz wzmacnia naturalny wzrost paznokci. Utwardzany jest światłem UV, dzięki czemu można mieć pewność, że wnika w strukturę paznokcia (preparat jest niewidoczny). Wzmocnione w ten sposób paznokcie są gotowe do dalszej stylizacji.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg

 

Ta innowacyjna formuła została przygotowana z myślą o wszystkich kobietach, które chcą poprawić stan swoich kruchych i zniszczonych paznokci, a w szczególności o tych, które regularnie korzystają z lakierów hybrydowych, czy też noszą tipsy bądź paznokcie akrylowe lub żelowe. Wielokrotne i długotrwałe stosowanie tego typu zabiegów stylizacyjnych sprawia, że paznokcie wymagają dodatkowej ochrony i wzmocnienia. Dzięki preparatom IBX system, paznokcie są idealnie zabezpieczone oraz przygotowane do kolejnego zabiegu stylizacyjnego. Ochrona tego typu to także świetne rozwiązanie dla pań, które nie korzystają ze stylizacji hybrydą czy żelem, lecz mają problemy z zapuszczeniem swoich naturalnych paznokci. Dzięki temu unikatowemu preparatowi, paznokcie staną się twardsze, przez co łatwiej można je zapuścić i cieszyć się ich zdrowym, naturalnym wyglądem.

Kto nie powinien korzystać z tego typu zabiegu

 

Do poważnych przeciwwskazań należy grzybica dłoni oraz paznokci oraz wszelkie stany zapalne i alergiczne skóry. Preparatu nie można aplikować na zmienione chorobowo miejsca, dlatego panie borykające się z powyższymi problemami, nie powinny decydować się na zabieg. Bardzo zły stan płytki paznokcia, podobnie jak choroby zakaźne, również nie pozwala na wykonanie zabiegu. , by zabieg mógł zostać wykonany. Wszystkie osoby, które nie posiadają wyżej wspomnianych dolegliwości, a nie mogą się uporać z łamliwymi paznokciami, zachęcamy do skorzystania z usługi, która ma także inną, wielką zaletę: kosztuje jedynie 30 zł.

POWIĄZANE USŁUGI