Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiCiałoReaction – bezinwazyjny lifting skóry

Reaction - bezinwazyjny lifting skóry

CENNIK

  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Czoło/ oczy/ bruzdy nosowo-wargowe/ okolica ust/ kolana 100 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Szyja + podbródek/ dłonie 200 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Biust + dekolt/ ramiona/ boczki/ łydki 300 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Brzuch/ pośladki/ uda/ cała twarz 400 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Reaction – bezinwazyjny lifting ciała

Bezskuteczna walka z cellulitem? Pociążowy brzuszek? A może zrzucenie zbędnych kilogramów pozostawiło po sobie trwały ślad ? nadmiar skóry, który nie pozwala w pełni cieszyć się nową figurą? W każdym ze wspomnianych przykładów, jednym z najskuteczniejszych sposobów na wymodelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry jest bezinwazyjny lifting ciała Reaction wykonywany w salonach Jean Louis David.

Urządzenie REACTION TM

 

REACTION TM to innowacyjne urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnego liftingu skóry, modelowania sylwetki i usuwania cellulitu. Urządzenie wykorzystuje unikatowe połączenie nowoczesnej technologii prądowej – radiofrekwencji bipolarnej oraz terapii vacum – działających niezależnie lub symultanicznie.

Głowica zabiegowa wyposażona jest w innowacyjny system chłodzący, który zapewnia optymalną ochronę skóry przed przegrzaniem, a także umożliwia skierowanie energii fali radiowej bezpośrednio do głębiej położonych tkanek. Co ważne, zabieg jest całkowicie bezpieczny i komfortowy.

Podczas zabiegu emitowana ciepła fala wzmacnia oraz ujędrnia skórę poprzez intensywne pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Ścianki komórkowe zostają wzmocnione, dzięki czemu stają się odporniejsze na napór komórek tłuszczowych przyczyniających się m.in. do powstawania cellulitu.

Zabiegi REACTION na ciało

 

Zabiegi REACTION wykonywane w salonach Jean Louis David pozwalają zmniejszyć zwiotczenie skóry w różnych partiach ciała, m.in. na brzuchu, ramionach, biuście, biodrach czy nogach. Tzw. lifting bez skalpela – to również świetny sposób, aby zwalczyć cellulit i skutecznie wymodelować sylwetkę.

Wysoka temperatura emitowana przez urządzenie powoduje rozbicie zmagazynowanych w skórze trójglicerydów, a tym samym zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych. Funkcja vacum umożliwia dotarcie do głębszych warstw skóry, dzięki czemu możliwa jest poprawa krążenia krwi oraz stymulacja drenażu limfatycznego, w efekcie czego cellulit jest zmniejszony a skóra napięta i elastyczna.

Efekty stosowania REACTION na ciało

Zalet zabiegów z wykorzystaniem ultranowoczesnego urządzenia do liftingu ciała jest wiele. Najważniejsze z nich to:

wymodelowanie sylwetki;

redukcja cellulitu;

ujędrnienie biustu;

ujędrnienie i wyszczuplenie brzucha;

widoczna poprawa jędrności oraz napięcia skóry;

przywrócenie właściwego krążenia krwi i limfy;

poprawa metabolizmu komórkowego;

wzmocnienie skóry w strefach objętych rozstępami.

Dla osiągnięcia optymalnych efektów innowacyjnego liftingu bez skalpela zaleca się wykonanie serii od 8 do 10 zabiegów w odstępach tygodniowych.

Przygotowanie do zabiegu

Około 3-4 tygodni przed planowanym zabiegiem należy zaniechać stosowania kremów i leków na bazie retinolu i kwasów owocowych. Ponadto zaleca się odstawienie wszelkich ziół, w szczególności dziurawca i nagietka, herbat odchudzających oraz leków światłouczulających.

Już 2 tygodnie przed zabiegiem wskazane jest zaprzestanie kąpieli słonecznych (również w solarium) i stosowania kosmetyków samoopalających.

W tygodniu poprzedzającym wizytę w salonie nie należy złuszczać skóry w obszarach, które będą poddane zabiegowi, co jest szczególnie ważne, gdyż powinna być w dobrej kondycji (bez podrażnień i ran). Zaleca się natomiast stosowanie kremów oraz balsamów o właściwościach nawilżająco-regenerujących.

LIFTING REACTION-TERAPIA DLA CIAŁA

Zafunduj swojemu ciału zabieg z najwyższej półki