Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiDłonie i stopyUjędrnianie skóry dłoni urządzeniem Reaction

Ujędrnianie skóry dłoni urządzeniem Reaction

CENNIK

  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Czoło/ oczy/ bruzdy nosowo-wargowe/ okolica ust/ kolana 100 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Szyja + podbródek/ dłonie 200 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Biust + dekolt/ ramiona/ boczki/ łydki 300 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Brzuch/ pośladki/ uda/ cała twarz 400 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Wypielęgnowane, aksamitnie gładkie i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety. Choć to głównie rynek kosmetyczny oferuje rozmaite preparaty przeznaczone do ochrony skóry dłoni, wiele innowacyjnych odkryć w tym zakresie nastąpiło również w dziedzinie medycyny estetycznej. Nowatorskie urządzenie REACTION niemal natychmiast poprawia napięcie i elastyczność skóry dłoni. Na czym polega zabieg i czym właściwie jest tzw. lifting bez skalpela? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć w naszym artykule.

Lifting Reaction – nie tylko dłonie

REACTION to jedno z najnowocześniejszych urządzeń medycyny estetycznej, przeznaczone do wykonywania wysoce zaawansowanych zabiegów ujędrniania skóry dłoni, ale także twarzy, szyi, brzucha, nóg czy bioder. Działanie aparatu skoncentrowane jest na natychmiastowej poprawie napięcia i sprężystości skóry, poprawie jej elastyczności, redukcji zmarszczek, modelowaniu sylwetki oraz usuwaniu cellulitu i rozstępów.

Ujędrnienie skóry dłoni – dlaczego jest tak ważne?

Skóra dłoni jest szczególnie podatna na wpływ wielu czynników drażniących, takich jak niskie temperatury, ostre słońce czy porywisty wiatr. Na jej kondycję wpływa również codzienny kontakt z detergentami, twardą wodą i klimatyzacją. Dzieje się tak dlatego, że skóra dłoni posiada niewiele gruczołów łojowych o właściwościach natłuszczających, natomiast ma bardzo dużo gruczołów potowych, które przyczyniają się do nadmiernej utraty wody. Co więcej, warstwa tkanki podskórnej jest bardzo cienka, dlatego też nawet najdrobniejsze urazy stają się bardziej widoczne i stosunkowo długo się goją.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że skóra pokrywa się nieestetycznymi przebarwieniami, staje się szorstka i wysuszona, zaś w skrajnych przypadkach pęka, a nawet krwawi. Dodatkowo wraz z upływem czasu traci jędrność co prowadzi do powstawania licznych bruzd i zmarszczek.

Bezinwazyjny lifting dłoni – przebieg zabiegu

 

Zabieg bezinwazyjnego liftingu skóry dłoni jest bardzo komfortowy, bezpieczny i całkowicie bezbolesny.

Tryby pracy urządzenia Reaction:

Tryb I

Urządzenie działa jednocześnie z funkcją vacum. Gwarantuje długotrwały efekt napięcia oraz poprawy jędrności skóry dłoni poprzez stymulowanie fibroblastów do intensywnej produkcji włókien kolagenu i elastyny.

Tryb II

Przynosi rewelacyjne rezultaty w zakresie liftingu dłoni i poprawy elastyczności skóry. Zabieg przyczynia się do aktywowania procesu denaturacji włókien kolagenu, redukcji zmarszczek z efektem ich natychmiastowego wypełnienia oraz poprawy jędrności skóry dłoni.

Tryb III

Stworzony z myślą o redukcji mniejszych bruzd, głównie w okolicach dłoni i oczu. Pozwala osiągnąć natychmiastowy efekt ujędrnienia skóry i redukcji drobnych zmarszczek.

Tryb IV

W trakcie zabiegu urządzenie oddziałuje z różną częstotliwością na wszystkich głębokościach skóry, gwarantując optymalne rozgrzanie naskórka, skóry właściwej oraz tkanki podskórnej.

LIFTING REACTION-TERAPIA DLA CIAŁA

Zafunduj swojemu ciału zabieg z najwyższej półki