Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiTwarzBezinwazyjny lifting twarzy Reaction

Bezinwazyjny lifting twarzy Reaction

CENNIK

  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Czoło/ oczy/ bruzdy nosowo-wargowe/ okolica ust/ kolana 100 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Szyja + podbródek/ dłonie 200 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Biust + dekolt/ ramiona/ boczki/ łydki 300 zł
  • Lifting bezinwazyjny Reaction - Brzuch/ pośladki/ uda/ cała twarz 400 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Wraz z upływem czasu, skóra staje się mniej elastyczna i jędrna, a także traci swój zdrowy koloryt. Dzieje się tak, ponieważ po około 30. roku życia kolagen przemieszcza się do głębszych warstw skóry, w efekcie czego wiotczeją mięśnie i tkanka tłuszczowa tworzy nieestetyczne fałdy i załamania w okolicach oczu, nosa, ust czy szyi. Jednym z najnowocześniejszych sposobów na walkę z oznakami starzenia się skóry jest bezinwazyjny lifting twarzy Reaction, który można wykonać w salonach kosmetycznych Jean Louis David.

Starzenie się skóry – zapisane w genach

 

Choć proces starzenia się skóry jest zapisany w genach, każdy ma indywidualny wpływ na tempo jego postępowania. Naukowcy dowiedli, że styl życia może znacznie przyspieszyć lub opóźnić utratę elastyczności skóry (np. szybciej starzeją się palacze oraz amatorzy częstych kąpieli słonecznych). Co więcej, mieszkańcy Kaukazu starzeją się dużo szybciej od Azjatów, gdyż ich skóra jest dużo cieńsza. Dokładnie z tego samego względu kobiety starzeją się szybciej od mężczyzn, których skóra jest aż o 20% grubsza, a tym samym bardziej odporna na działanie promieni słonecznych i innych szkodliwych czynników.

Reaction – urządzenie do bezoperacyjnego liftingu skóry

 

Reaction to jedno z najnowocześniejszych urządzeń medycyny estetycznej przeznaczone do wykonywania zaawansowanych zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry, a także redukcji zmarszczek i modelowania owalu twarzy. Skutecznie hamuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry, pobudzając ją do regeneracji.

W trakcie zabiegu, fałd skórny uchwycony pomiędzy dwiema elektrodami bipolarnymi poddawany jest działaniu fali radiowej o różnych częstotliwościach, efektem czego jest gwałtowny wzrost temperatury tkanek (do około 60°C), które pobudzone zostają do produkcji nowego kolagenu, odpowiedzialnego za zdrowy i młody wygląd skóry.

Zabieg liftingujący na twarz trwa zwykle około 30-40 minut i jest całkowicie bezpieczny oraz komfortowy dla pacjentów.

Facelifting – rezultaty zabiegu

 

Zabieg Reaction zapewnia głęboki lifting twarzy – w szczególności czoła, brwi, powiek i podbródka. Usuwane są zmarszczki i bruzdy, a skóra odzyskuje elastyczność, jędrność oraz zdrowy koloryt.

Bezinwazyjny lifting twarzy to świetny sposób na zregenerowanie i poprawienie struktury skóry. Polecany jest szczególnie osobom, którym zależy na podkreśleniu owalu twarzy, przywróceniu wyraźnego zarysu linii żuchwy oraz podniesieniu opadających policzków lub podbródka.

Zabieg wykonuje się jednorazowo, a jego efekty utrzymują się nawet przez kilka lat. Poprawa kondycji skóry jest zauważalna natychmiast po zakończeniu terapii, natomiast ostateczny rezultat widoczny jest po upływie około sześciu miesięcy.

Przygotowanie do liftingu twarzy

Do zabiegu faceliftingu należy się odpowiednio przygotować.

3-4 tygodnie przed zabiegiem

Warto zrezygnować ze stosowania depilatorów, wosku, pęset, a także kremów do depilacji i innych metod usuwania zbędnych włosów wraz z cebulkami. Należy także zaprzestać stosowania kosmetyków oraz leków zawierających takie składniki jak retinol, witamina C, kwasy owocowe, a także herbat z dziurawcem, nagietkiem i innymi składnikami światłouczulającymi.

3-4 tygodnie przed zabiegiem

Bezwzględnie zakazane jest zażywanie kąpieli słonecznych (również w solarium) oraz stosowanie samoopalaczy.

Tydzień przed zabiegiem

Około tydzień przed planowanym liftingiem twarzy nie należy złuszczać skóry w miejscach, które mają być poddane zabiegowi. W dniu wizyty w salonie kosmetycznym, powinna być w jak najlepszej kondycji – nawilżona i zregenerowana.

W dniu zabiegu

W dniu zabiegu skóra powinna być zdrowa, czysta i dokładnie ogolona. Należy również zrezygnować ze stosowania balsamów, kremów czy maści.

LIFTING REACTION-TERAPIA DLA CIAŁA

Zafunduj swojemu ciału zabieg z najwyższej półki