Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiMężczyznaManicure męski – dłonie są wizytówką mężczyzny

Manicure męski - dłonie są wizytówką mężczyzny

CENNIK

  • Manicure męski 70 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Dłonie są wizytówką mężczyzny – powinny być zadbane i wypielęgnowane. To nie tylko kwestia estetyki, ale również pewności siebie i dobrego samopoczucia. Niestety męskie dłonie i paznokcie są bardzo często narażone na różne uszkodzenia, zrogowacenia i przesuszenia. Wynika to często z charakteru pracy, braku odpowiedniej pielęgnacji czy naturalnych niedoskonałości. Odpowiedzią na wszystkie te problemy może być manicure dla mężczyzn. Wielu panów wzbrania się przed tym zabiegiem kosmetycznym, uważając go za niemęski. Nic bardziej mylnego. Profesjonalny manicure w salonach Jean Louis David sprawi, że dłonie będą przyjemne w dotyku, właściwie nawilżone, a paznokcie odpowiednio przycięte i wzmocnione.

Manicure u kosmetyczki – zaczynamy od paznokci

Wielu panów z pewnością uważa, że regularne obcinanie paznokci i użycie od czasu do czasu kremu nawilżającego do rąk załatwia sprawę właściwej pielęgnacji dłoni. Jeśli tak, to z pewnością zaskoczy ich jak kompleksową opiekę i ochronę dla rąk i paznokci można uzyskać podczas manicure u kosmetyczki w salonach Jean Louis David. Manicure męski zaczyna się od paznokci i nie obejmuje nie tylko ich docięcia, ale również odpowiednie spiłowanie i nadanie eleganckiego kształtu, aby nie zahaczały o nic przypadkowo i wyglądały schludnie. Bardzo ważne jest również to, że podczas manicure paznokci kosmetyczka  usuwa również skórki wokół paznokci. Jeśli nie zadba się o nie właściwie, mogą się zadrzeć i powodować podrażnienia, a nawet niezbyt silny, ale bardzo nieprzyjemny ból. Całość zabiegu nad paznokciami wieńczy zabezpieczenie płytki paznokcia odżywką Matte Nail Envy – jest ona przeznaczona specjalnie dla mężczyzn, wzmacnia i zabezpiecza powierzchnię paznokci, a dodatkowo nadaje eleganckie i dyskretne matowe wykończenie. Na tym jednak manicure męski się nie kończy.

Profesjonalny manicure – pamiętamy również o dłoniach

Profesjonalny manicure w salonach Jean Louis David to również odpowiednia pielęgnacja dłoni. Zaczyna się ją od wykonania peelingu cukrowego – dzięki niemu usuwa się zniszczone, wierzchnie warstwy naskórka, wszelkie zrogowacenia i przesuszenia. Skóra po takim zabiegu jest delikatniejsza i przyjemniejsza w dotyku. Następnym punktem jest relaksacyjny masaż dłoni. Wykonuje się go za pomocą kosmetyków OPI. Jest to jedna z najbardziej renomowanych marek kosmetyków przeznaczonych specjalnie do pielęgnacji rąk i paznokci. Dzięki nim efekt zabiegu zarówno na paznokciach, jak i dłoniach będzie spotęgowany i utrzyma się dłużej.

Manicure dla mężczyzn – nie tylko pielęgnacja

Manicure dla mężczyzn nie należy traktować jednak tylko jako zabiegu kosmetycznego. Jest to bowiem również chwila relaksu, spokoju i zapomnienia od codziennych trosk. Trzeba bowiem pamiętać, że oferowany masaż dłoni rozluźnia, poprawia ukrwienie, likwiduje skurcze i ogólnie bardzo dobrze wpływa na samopoczucie. Wszyscy panowie, którzy chcą przekonać się o tym osobiście powinni skorzystać z profesjonalnego manicure w salonach Jean Louis David.

Manicure męski

POWIĄZANE USŁUGI