Mikrodermabrazja dla mężczyzn

CENNIK

  • Mikrodermabrazja twarz, szyja, dekolt z maską Skeyndor 120 zł
  • Mikrodermabrazja twarz, szyja, dekolt przy dowolnym zabiegu 70 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Mikrodermabrazja to zabieg znany od lat 80. XX wieku. Początkowo stosowano go tylko w gabinetach lekarskich, na problemy z trądzikiem czy na likwidowanie blizn. Szybko okazało się jednak, że mikrodermabrazja to procedura nieinwazyjna, a skóra po niej jest nie tylko zaleczona, ale również wygląda młodziej i piękniej. W związku z tym mikrodermabrazja twarzy szybko zagościła w salonach kosmetycznych na całym świecie. Korzystają z niej chętnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Szczególnie polecana jest dla panów, którzy mają zmiany potrądzikowe, blizny, przebarwienia. Pozytywną zmianę po mikrodermabrazji zobaczą również mężczyźni, którzy chcą pozbyć się zmarszczek lub ich skóra zniszczona jest przez słońce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami mikrodermabrazji dla mężczyzn w salonach Jean Louis David.

Mikrodermabrazja krok po kroku, czyli na czym polega ten zabieg?

Mikrodermabrazja to jeden z rodzajów mechanicznego peeleingu, w którym martwy i zniszczony naskórek usuwa się nie za pomocą środków i preparatów kosmetycznych, a przez precyzyjną metalową końcówkę z mineralną głowicą, która ściera, warstwa po warstwie, zrogowaciały naskórek. W salonach Jean Louis David stosuje się nasadki z diamentowymi głowicami. Jest to rozwiązanie dostosowane do każdego rodzaju skóry, nawet do skóry wrażliwej czy alergicznej. Jest to niezwykle istotne, bo mikrodermabrazja wykonana w innej technologii, na przykład tak zwana mikrodermabrazja korundowa, gdzie używa się tlenku glinu, jest mniej delikatna i można polecić ją tylko osobom, które nie mają żadnych problemów skórnych.

Twarz po mikrodermabrazji, czyli jakiego efektu można się spodziewać?

Skóra twarzy po mikrodermabrazji jest o wiele delikatniejsza i przyjemniejsza w dotyku. Z jej                               powierzchni znikają zmiany potrądzikowe, inne delikatne blizny i znamiona, a nawet niechciane piegi. Oprócz widocznych zmian wizualnych w wyglądzie skóry, zabieg mikrodermabrazji oddziałuje również w sposób niewidoczny na pierwszy rzut oka, ale równie istotny. Przede wszystkim żaden inny zabieg tak głęboko nie oczyszcza i nie odświeża skóry. Poza tym precyzyjne ścieranie pobudza skórę do wytwarzania kolagenu, a dzięki temu skóra ma lepsze właściwości regeneracyjne, wolniej ulega procesom starzenia, wyraźnie zmniejszają się również zmarszczki, a efekty te o ile zabieg mikrodermabrazji powtarza się regularnie, utrzymują się bardzo długo.

Mikrodermabrazja – przeciwwskazania

Niewiele jest sytuacji i okoliczności, w których trzeba zrezygnować z zabiegu mikrodermabrazji, wszystko dlatego, że jest to zabieg bezinwazyjny, bezbolesny i bezpieczny. Niemniej jednak mężczyźni, którzy między innymi chorują na trądzik różowaty, trądzik ropowiczy lub mają rany skóry albo cierpią na zakażenia wirusowe, grzybicze czy bakteryjne powinni wstrzymać się z wykonaniem mikrodermabrazji do czasu uporania się z tymi dolegliwościami.

Mikrodermabrazja diamentowa – zabieg dla niemal każdego mężczyzny

Dobry wygląd jest bardzo istotny w życiu codziennym. Zdrowa i delikatna skóra, która jest efektem zabiegu mikrodermabrazji, z pewnością poprawi samopoczucie, ale również pewność siebie każdego mężczyzny. Wybierając ten zabieg kosmetyczny w salonach Jean Louis David ma się pewność, że będzie on wykonany przez wykfalifikowaną kosmetyczkę za pomocą profesjonalnego sprzętu. Jest to niezwykle istotne, aby efekt był jak najbardziej satysfakcjonujący.

Mikrodermabrazja

URZĄDZENIE DO MIKRODERMABRAZJI

W urządzeniu do mikrodermabrazji diamentowej wykorzystywane są pokryte diamentem głowice ścierne, które zostają pobudzone do działania poprzez podciśnienie wytwarzane przez zamontowany w maszynie kompresor. W trakcie procedury naskórek jest ścierany w kontrolowany sposób, a dzięki wytworzonemu podciśnieniu ? natychmiast wędruje do specjalnego filtra.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • zakażenia: wirusowe(brodawki, mięczak zakaźny, opryszczka), grzybicze, bakteryjne (figówka gronkowca, liszajec zakaźny)
  • nowotwory skóry
  • znamiona na skórze
  • trądzik krostkowy, różowaty i ropowiczy, także terapia przeciwtrądzikowa Roaccutanem - wskazana jest co najmniej 3 miesięczna przerwa po jej ukończeniu
  • uszkodzenia ciągłości skóry (jak np. nadżerka czy przeczosy)
  • naczyniaki jamiste
  • skłonność do bliznowców
  • chirurgiczne zabiegi twarzy (wykonane do 2 miesięcy przed zabiegiem)

POWIĄZANE USŁUGI