Oxybrazja dla mężczyzn

CENNIK

 • Oxybrazja twarz, szyja, dekolt z maską 120 zł
 • Oxybrazja twarz, szyja, dekolt przy dowolnym zabiegu 70 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Oxybrazja to obecnie jeden z najbardziej innowacyjnych, a jednocześnie najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na rynku. Z tej procedury z powodzeniem mogą korzystać również panowie, których skóra również wymaga odpowiedniego podejścia, aby była delikatna, zdrowa i odpowiednio nawilżona. Oxybrazja dla mężczyzn pozwala dodatkowo walczyć z trądzikiem, a także ze zmarszczkami i procesami starzenia się skóry. Zabieg oxybrazji można polecić również z powodzeniem wszystkim mężczyznom ze skórą delikatną i wrażliwą na podrażnienia. Wszystko dlatego, że używa się do niej tylko naturalnych i neutralnych dla organizmu składników – tlenu i soli fizjologicznej. Po zabiegu oxybrazji twarz będzie wyglądała zdecydowanie młodziej i zdrowiej, co ma niebagatelny wpływ na dobre samopoczucie, samoocenę i pewność siebie. Jak w szczegółach wygląda zabieg oxybrazji dla mężczyzn w salonach Jean Louis David Oto szczegóły!

Co to jest oxybrazja?

Oxybrazja to zabieg tak zwanego peelingu mechanicznego. Polega on na złuszczaniu martwego naskórka za pomocą strumienia tlenu i roztworu soli fizjologicznej. Wykonuje się to za pomocą specjalnego urządzenia do oxabrazji, które kontroluje ciśnienie pod jakim tlen i sól fizjologiczna działają na skórę, aby było to optymalne, a efekt jak najlepszy. Zadaniem tlenu jest pobudzenie włókien kolagenu zawartych w skórze do działania, dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, bardziej sprężysta, a zmarszczki wyraźnie zmniejszają się. Zabieg oxabrazji można również stosować na blizny, które stają się mniej widoczne. Bardzo ważne jest to, że nie jest to tylko efekt wizualny, bo oddziaływanie odbywa się na poziomie komórkowym.

Roztwór soli fizjologicznej, którą podaje się podczas oxybrazji wpływa z kolei na wszelkie podrażnienia – łagodzi stany zapalne i zaczerwienienia, zmiękcza i nawilża skórę. Dzięki temu staje się bardzo delikatna i przyjemna w dotyku. Bardzo ważne jest to, że sól fizjologiczna to płyn w pełni sterylny i neutralny, więc bez żadnych problemów mogą korzystać z niego panowie, którzy mają wrażliwą skórę lub są uczuleni na składniki zawarte w różnych preparatach kosmetycznych.

Oxybrazja przed i po – efekt przejdzie twoje najśmielsze oczekiwania

Pomimo tego, że zadowalający efekt widać już po pierwszym zabiegu oxybrazji, najlepiej jest zdecydować się na cykl od 3 do 10 zabiegów. To gwarancja tego, że działanie będzie długotrwałe. Na koniec warto wspomnieć o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu oxybrazji. Nie ma ich wiele, nie mniej jednak z tego zabiegu nie powinni korzystać między innymi panowie, którzy chorują na łuszczycę w fazie aktywnej, mają poważne stany zapalne skóry, zmiany ropne lub świeże blizny, które nie zdążyły się odpowiednio zagoić. Wszystkich pozostałych zapraszamy na zabieg oxybrazji dla mężczyzn w salonach Jean Louis David – to nie tylko gwarancja efektu, ale również wykorzystania najwyższej klasy sprzętu, a także profesjonalnego i życzliwego podejścia do każdego klienta.

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.
Zabieg ten jest skuteczną a zarazem w pełni bezpieczną metodą złuszczania naskórka umożliwiającą przeprowadzenie go u osób o cerze naczynkowej, delikatnej i wrażliwej.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • terapia przeciwtrądzikowa retinoidami (należy odczekać ok. pół roku po zakończeniu leczenia) ? wykonany zabieg kwasami (odczekać min. tydzień)
 • przerwane ciągłość naskórka (również po wykonanej depilacji)
 • infekcje skóry (wirusowe, bakteryjne, grzybicze)
 • nowotwory
 • ciężkie choroby ogólnoustrojowe
 • łuszczyca w fazie aktywnej
 • stany zapalne skóry
 • zmiany ropne w obrębie skóry (należy omijać aby nie doszło do nadkażenia zdrowej skóry)
 • świeże blizny (należy odczekać, aż rana się całkowicie zagoi a blizna nie będzie już bolesna)
 • ciąża, okres laktacji
 • nadciśnienie
 • rozrusznik serca
 • opryszczka
 • diabetycy

POWIĄZANE USŁUGI