Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiDłonie i stopyPedicure z malowaniem paznokci lakierem Gel Color OPI

Pedicure z malowaniem paznokci lakierem Gel Color OPI

CENNIK

  • Pedicure Gel Color by OPI 129 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zadbana skóra stóp i estetycznie pomalowane paznokcie to wizytówka każdej kobiety, nie tylko latem, kiedy panie noszą sandały i klapki. O właściwą pielęgnację stóp należy zadbać na co dzień. Aby nie wstydzić się widoku suchych pięt i nie denerwować z powodu szorstkiej skóry czy niedokładnie pomalowanych paznokci, warto skorzystać z profesjonalnych usług w naszych salonach kosmetycznych. Pedicure klasyczny to podstawa pielęgnacji i recepta na piękne stopy.

Pedicure – co obejmuje zabieg?

O pedicure z pewnością słyszała każda kobieta, ale czy wszystkie panie dokładnie wiedzą, co wchodzi w skład zabiegu – Błędne jest bowiem przeświadczenie, że pedicure klasyczny to wyłącznie zadbanie o paznokcie i skórki wokół nich. W naszych salonach kosmetycznych, pedicure obejmuje:

opiłowanie paznokci,

usunięcie lub odsunięcie skórek i zgrubiałego naskórka,

aromatyczny peeling stóp,

10-minutowy relaksacyjny masaż z użyciem luksusowych kosmetyków marki OPI,

malowanie paznokci u stóp lakierem z serii Gel Color by OPI.

Zalety pedicure

Pedicure klasyczny, dzięki wykorzystaniu aromatycznych i najlepszych kosmetyków do pielęgnacji stóp sprawia, że podczas zabiegu można się całkowicie zrelaksować. Oprócz chwili wytchnienia na fotelu w gabinecie kosmetycznym, pedicure niesie za sobą jeszcze kilka innych zalet:

paznokcie są idealnie opiłowane i dokładnie pomalowane,

całe stopy są wypielęgnowane i zadbane,

zrogowaciały naskórek zostaje dokładnie usunięty,

skóra na stopach jest dogłębnie nawilżona.

Gel Color by OPI – malowanie paznokci u stóp

Malowanie paznokci u stóp jest równie ważne, jak w przypadku dłoni. Zadbanie o ich estetyczny wygląd procentuje nie tylko latem, kiedy stopy na co dzień są odsłonięte, ale również w pozostałych porach roku podczas wizyt na basenie, nocowania u przyjaciółki czy noszenia eleganckich butów z czubkiem typu peep toe. Warto też zadbać o stopy dla samej siebie – aby każdego dnia cieszyć się ich estetycznym, zadbanym wyglądem. Dopełnieniem pielęgnacji jest więc malowanie paznokci. W naszych gabinetach kosmetycznych oferujemy luksusowe produkty z serii Gel Color by OPI, które są gwarancją trwałego i zachwycającego koloru. Spośród wielu barw, każda z pań z pewnością wybierze coś dla siebie.

Przeciwwskazania do wykonania pedicure

Pedicure kosmetyczny to nieinwazyjny zabieg, choć, aby mógł się odbyć, konieczny jest brak chorób zakaźnych,  grzybicy stóp i paznokci oraz stanów zapalnych i alergicznych skóry. Ponadto, jeśli płytki paznokci są w bardzo złym stanie, przed wykonaniem pedicure należy je zregenerować. Dzięki temu, nie zostaną dodatkowo uszkodzone podczas zabiegu, np. w trakcie wykonywania peelingu stóp, a lakier będzie się na nich dłużej utrzymywał i piękniej prezentował.