Pedicure dla mężczyzn

CENNIK

  • Pedicure męski 129 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Mężczyźni coraz częściej przekonują się do zabiegów pielęgnujących nie tylko twarz, ale i całe ciało. Również zadbane i estetycznie wyglądające stopy przestały być wyłącznie domeną kobiet, a zabieg pedicure staje się coraz bardziej popularny wśród panów. Suche pięty, szorstka skóra, odciski, modzele i zrogowaciały naskórek ? tych wszystkich przykrych dolegliwości pomoże pozbyć się profesjonalny zabieg męskiego pedicure wykonywany w salonach kosmetycznych Jean Louis David.

Pedicure dla mężczyzn – jak wygląda zabieg

Zabieg pedicure klasycznego dla panów oferowany w naszych salonach obejmuje nie tylko skrócenie i opiłowanie paznokci oraz odsunięcie skórek. To również cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych, które mają za zadanie zadbać o skórę stóp i jej właściwe nawilżenie. W efekcie pozostaje ona miękka, odżywiona oraz mniej się poci, a sam zabieg jest niezwykle przyjemny i relaksujący.

Podczas wykonywania usługi kosmetyczka skraca i opiłowuje paznokcie, aby nadać im pożądany kształt, a także wygładza płytkę. W dalszej kolejności skupia uwagę na odsunięciu lub usunięciu nieestetycznych skórek. Następnie pozbywa się zgrubiałego naskórka, w szczególności zwracając uwagę na pięty i podeszwy stóp, gdzie skóra ma największą tendencję do przesuszania się i rogowacenia. Zabieg dopełnia pachnący peeling oraz relaksujący, dziesięciominutowy masaż na bazie luksusowych produktów OPI. Na koniec paznokcie mogą zostać polakierowane odżywką lub bezbarwnym lakierem.  Całość usługi zwieńcza nałożenie odżywczego kremu.

Zalety pedicure klasycznego

Podczas zabiegu pedicure klasycznego klient może się wyciszyć i zrelaksować w wygodnym fotelu pośród zapachu aromatycznych, luksusowych kosmetyków i przyjemniej dla ucha muzyki. Kilkadziesiąt minut wystarczy, aby stopy stały się odżywione, a paznokcie nabrały idealnego kształtu. Jakie są główne zalety męskiego pedicure?

miękka i nawilżona skóra dzięki zastosowaniu peelingu i odżywczego kremu,

wypoczęte stopy za sprawą relaksującego masażu,

równe, opiłowane paznokcie i usunięte skórki,

zlikwidowanie modzeli i odcisków,

usunięcie wszelkich zgrubień i zrogowaceń skóry przy pomocy frezarki,

pozbycie się problemu wrastających paznokci.

Przeciwwskazania do zabiegu

Pedicure klasyczny ma bardzo wiele zalet i pozytywnie wpływa na cały organizm oraz nasze samopoczucie. Towarzyszący mu masaż to okazja do zrelaksowania się i odpoczynku w przyjaznej atmosferze profesjonalnego salonu kosmetycznego. Mimo, iż jest to bezinwazyjny zabieg, któremu możemy poddać się w każdym momencie istnieje kilka przypadków, które wykluczają możliwość jego przeprowadzenia. Wśród przeciwwskazań do wykonania klasycznego pedicure męskiego możemy wymienić między innymi grzybicę stóp i paznokci, stany zapalne i infekcje skóry, łuszczycę i drożdżycę oraz popękany naskórek. Również w przypadku bardzo złego stanu płytki paznokcia kosmetyczka może odmówić wykonania zabiegu do momentu, aż jej stan nie ulegnie poprawie.

DLACZEGO PEDICURE

LIFTING REACTION-TERAPIA DLA CIAŁA

Zafunduj swojemu ciału zabieg z najwyższej półki