Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiMężczyznaLaserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn

Laserowe usuwanie przebarwień dla mężczyzn

CENNIK

  • Terapia na przebarwienia - wybrana strefa 199 zł
  • Terapia na przebarwienia w pakiecie z zabiegiem pielęgnacji twarzy 99 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Nowoczesne osiągnięcia technologiczne oraz rozwój medycyny estetycznej nieustannie dostarczają innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają zniwelować wszelkie niedostatki urody w postaci zmarszczek, blizn, przebarwień oraz wielu innych. Dzięki różnorodnym zabiegom kosmetycznym, można znacznie poprawić stan swojej skóry, przywracając jej młodzieńczy blask, gładkość oraz jędrność.

Wbrew pozorom, z usług gabinetów kosmetycznych korzystają nie tylko panie, ale także ? równie chętnie,  panowie. Każdy, bez względu na płeć i wiek, chce dobrze wyglądać, dlatego zabiegi medycyny estetycznej cieszą się niesłabnącą popularnością. W tym artykule piszemy o zabiegu laserowego usuwania przebarwień, przeznaczonym dla mężczyzn. Dlaczego warto z niego skorzystać oraz jak wygląda przebieg zabiegu? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Przyczyny przebarwień na skórze

Przebarwienia to nieproporcjonalne rozmieszczenie melaniny, pojawiające się na różnej głębokości skóry (w naskórku lub w skórze właściwej). Są one spowodowane nadmiernym opalaniem (negatywny wpływ promieniowania słonecznego), zmianami hormonalnymi, zaburzeniami funkcjonowania wątroby oraz działaniem substancji fotouczulających, które są zawarte w niektórych lekach. Szczególnie nieestetycznie wyglądają przebarwienia, które wraz z bliznami są przykrą pozostałością po trądziku. W wielu przypadkach są one na tyle widoczne, że nie można ich ukryć nawet za pomocą idealnie dobranych kosmetyków do makijażu. Bez względu na przyczynę, plamy na skórze, zwłaszcza te na twarzy, dodają lat i mogą wskazywać na problemy ze zdrowiem. Warto zatem pomyśleć o skorzystaniu z profesjonalnego zabiegu, który pozwoli się z nimi skutecznie uporać.

Laserowe usuwanie przebarwień ? krok po kroku

Likwidacja przebarwień za pomocą lasera uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod w walce z tą przykrą dolegliwością. W naszych salonach korzystamy z wysokiej jakości sprzętu MeDioStar, który pozwoli bezpowrotnie wyeliminować uporczywe plamy pojawiające się na skórze twarzy. Zabieg uważany jest za bezinwazyjny i polega na wykorzystaniu promieniowania laserowego, które nie wykazuje skutków ubocznych. Światło emitowane przez laser jest pochłaniane przez nadmiernie nagromadzoną w danym miejscu melaninę, co początkowo prowadzi do tego, że zmiany pigmentacyjne stają się nieco ciemniejsze. Etap ten trwa około 7 dni, zaś po tym czasie skóra w naświetlanym miejscu złuszcza się, a plamy są wyraźnie rozjaśnione. Aby uzyskać pożądany efekt i całkowicie pozbyć się przebarwień, zaleca się skorzystanie z serii zabiegów (4-5), z zachowaniem odpowiednich odstępów czasu (1 miesiąc pomiędzy naświetleniami). Przed przystąpieniem do zabiegu należy zastosować się do zaleceń, które obejmują m.in. unikanie intensywnego opalania oraz korzystania z samoopalaczy na około 2-3 tygodnie przed naświetlaniem. Jeżeli borykasz się z problemem przebarwień na twarzy i szukasz sposobu na ich pozbycie się, odwiedź jeden z naszych salonów i umów się na wizytę.

Powiązane usługi

LIFTING REACTION-TERAPIA DLA CIAŁA

Zafunduj swojemu ciału zabieg z najwyższej półki