Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiMężczyznaLaserowe usuwanie trądziku u mężczyzn

Laserowe usuwanie trądziku u mężczyzn

CENNIK

  • Terapia przeciwtrądzikowa - wybrana strefa 199 zł
  • Terapia przeciwtrądzikowa w pakiecie z zabiegiem pielęgnacji twarzy 99 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Trądzik kojarzy się przede wszystkim z wiekiem nastoletnim – zazwyczaj wtedy młodzi ludzie zmagają się z dręczącą, choć typową dla ich wieku dolegliwością. Pryszcze: któż nie cierpiał z ich powodu! Na szczęście trądzik występuje przede wszystkim wyłącznie w okresie dojrzewania i jest ściśle związany ze zmianami hormonalnymi zachodzącymi w organizmie. Najczęściej już przed dwudziestym rokiem życia problemy z cerą znikają. Niestety, są sytuacje, w których na cerze dorosłych już osób, głównie mężczyzn – pojawiają się wtórne zmiany trądzikowe, które świadczą o poważnych problemach ze skórą. Na szczęście tę przypadłość można dziś w łatwy sposób usunąć laserowo. Jak wygląda przebieg terapii przeciwtrądzikowej  w salonach Jean Louis David i dlaczego warto jej się poddać? Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje na ten temat.

Sposób na trądzik? Laser Mediostar!

W salonach Jean Louis David do zwalczania trądziku u mężczyzn używa się lasera MeDioStar. Jest to urządzenie opracowane w Niemczech i z powodzeniem stosowane jest w najlepszych salonach kosmetycznych na całym świecie. W jaki sposób laser usuwanie estetyczne zmiany? Jego światło  kierowane jest na stany zapalne skóry, które są łagodzone, a następnie szybciej się goją i nie pozostawiają widocznych zmian. Bardzo ważnym aspektem laserowego usuwania męskiego trądziku jest fakt, że procedura jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Nie wymaga też żadnych przygotowań, ani podawania środków przeciwbólowych. Dlatego taki zabieg na trądzik jest z pewnością mniej inwazyjny dla organizmu niż farmakologiczne zwalczanie pryszczy i stanów zapalnych skóry.

Leczenie trądziku – efekty widać już po pierwszym zabiegu

Laserowe usuwanie trądziku jest metodą bardzo skuteczną, bo pozytywne efekty widać już po pierwszym zabiegu. Choć skóra jest wyraźnie mniej podrażniona i zaczerwieniona, pełen obraz skuteczności terapii przeciwtrądzikowej można zobaczyć dopiero po zakończeniu pełnej serii zabiegów. Optymalna ilość sesji, to od czterech do pięciu, z tygodniowym odstępem – całość trwa niewiele ponad miesiąc. W tym krótkim czasie problem trądziku nie tylko zostanie zaleczony, ale również znikną wszystkie niekorzystne zmiany na skórze, które trądzik spowodował. Zminimalizowane zostanie również ryzyko nawrotu problemów skórnych Nawet jeśli po pewnym czasie problemy by powróciły, to z pewnością z mniejszym nasileniem, a zmiany łatwo będzie można zlikwidować za pomocą jednorazowej sesji przy użyciu lasera MeDioStar.

Trądzik u mężczyzn – powszechny problem, z którym można sobie poradzić

Trądzik u dorosłych mężczyzn nie jest niczym nadzwyczajnym. Wielu panów boryka się z tym problemem, choć część z nich, niestety, go bagatelizuje. Warto pamiętać, że nie jest to tylko kwestia estetyki, ale również zdrowia, bo zmiany trądzikowe to nic innego niż stany zapalne skóry, które mogą zamienić się w duże, zaognione rany, a później w widoczne blizny. Z drugiej jednak strony męski trądzik to problem, z którym można sobie w prosty i skuteczny sposób poradzić. Laserowe usuwanie trądziku w salonach kosmetycznych Jean Louis David jest takim właśnie rozwiązaniem. Warto z niego skorzystać, aby mieć zdrową i gładką skórę bez pryszczy, stanów zapalnych, przebarwień i blizn.