Zabieg infuzji tlenowej

CENNIK

  • Infuzja tlenowa 299 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Czy natychmiastowe odmłodzenie, wygładzenie oraz odświeżenie skóry jest możliwe? Teraz tak! Wszystko za sprawą ultranowoczesnego urządzenia do infuzji tlenowej, które łączy technologię tlenu hiperbarycznego oraz skoncentrowanego serum z kwasem hialuronowym, dostosowanego do indywidualnych potrzeb skóry. Zabieg infuzji tlenowej cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród gwiazd zza oceanu. Skorzystały z niego takie sławy jak Madonna, Jennifer Lopez, Naomi Campbell czy Justin Timberlake.

Infuzja tlenowa na twarz – na czym polega zabieg?

Infuzja to nic innego, jak wtłaczanie za pomocą stężonego tlenu cennych składników aktywnych bezpośrednio w głąb skóry, zapewniając jej lepsze ukrwienie, rozjaśnienie przebarwień, redukcję zmarszczek, wyeliminowanie stanów trądzikowych, a także wypełnienie i skorygowanie konturów twarzy.

Urządzenie do infuzji tlenowej wyposażone jest w specjalny aplikator, którym specjalista z zakresu kosmetyki lub kosmetologii działa na skórę czystym sprężonym tlenem z określonej odległości i pod odpowiednim kątem.

Podczas zabiegi serum kosmetyczne z niskocząsteczkowym kwasem hialuronowym przenika do głębszych warstw skóry. Kwas łączy włókna kolagenu i elastyny, a także wpływa na fibroblasty, zapewniając skórze młody, promienny wygląd.

Składniki aktywne, wykorzystywane podczas zabiegu do odmłodzenia skóry to m.in. postaci witamin A, E i C, przeciwutleniacz EGCG z japońskiej zielonej herbaty, a także aloes, beta-gluten, kiełki pszenicy, prowitamina B5, a także oleje – jojoba, maccadamia i migdałowy.

Infuzja tlenowa – efekty

W wyniku zabiegu infuzji tlenowej następuje zwiększenie przepływu krwi, lepsze odżywienie tkanek oraz pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Terapia działa bakteriostatycznie, skutecznie wygładza skórę, spłyca przebarwienia i wyrównuje koloryt. Co więcej, zastosowanie składników aktywnych oraz kwasu hialuronowego umożliwia zregenerowanie uszkodzonych komórek skóry i zredukowanie drobnych zmarszczek. 

Efekty infuzji tlenowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra wyraźnie odzyskuje młody wygląd ? staje się jędrna, gładka i elastyczna, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest szczególnie polecany osobom, które chciałyby pozbyć się stanów zapalnych skóry czy złagodzić obawy łuszczycy i egzemy.

Infuzja tlenowa – przeciwwskazania

Choć infuzja tlenowa jest w pełni bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem, istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania, takie jak:

ciąża,

choroby serca,

niewydolność płuc,

niewydolność nerek.

Infuzja tlenowa – ile zabiegów wykonać?

Dla osiągnięcia optymalnych rezultatów infuzji tlenowej zaleca się wykonanie około sześciu zabiegów w tygodniowych odstępach. W przypadku osób z widocznymi zmianami trądzikowymi wskazane jest wykonywanie nawet dwóch zabiegów tygodniowo. Choć poprawa konturów twarzy czy wygładzenie i nawilżenie skóry zauważalne są natychmiast po zabiegu, ostateczny rezultat widoczny jest dopiero następnego dnia. Efekt pojedynczego zabiegu infuzji tlenowej utrzymuje się zazwyczaj około 1,5 tygodnia.

Dlaczego influzja tlenowa?

JAK DZIAŁA URZĄDZENIE

Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zabieg jest bezinwazyjną alternatywą dla botoxu, pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie okolic oczu i ust oraz poprawę konturów twarzy.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • ciąża
  • choroby serca
  • niewydolność płuc
  • niewydolność nerek
  • choroby zakaźne

POWIĄZANE USŁUGI