Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiTwarzSELEKTYWNA PIELĘGNACJA TWARZY, SZYI, DEKOLTU SKEYNDOR

SELEKTYWNA PIELĘGNACJA TWARZY, SZYI, DEKOLTU SKEYNDOR

CENNIK

  • Skeyndor Corrective 260 zł
  • Skeyndor Global Lift 350 zł
  • Derma Peel Pro Brightening - terapia niwelująca przebarwienia 220 zł
  • Zabieg detoksykujący, dotleniający Power Oxygen 260 zł
  • Ampułka nawilżająca Skeyndor ** 49 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zabiegi Skeyndor pozytywnie oddziałują nie tylko na ciało, ale też na stan ducha. W tej wyjątkowej terapii, liczy się każdy szczegół: unikalna receptura i zaawansowany skład produktów, substancje aktywne  wykorzystane w kosmetykach Skeyndor oraz stosowane zaawansowane technologie. Wszystko to wpływa na zdumiewające i łatwo zauważalne efekty, jakie dają zabiegi.

Kosmetyki Skeyndor – podstawa skutecznej i relaksującej terapii

Kosmetyki Skeyndor są obecne na rynku od blisko 50 lat. Z każdym rokiem zyskują setki kolejnych zwolenników. Ich skuteczność zagwarantowana jest przez zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które zapewniają najwyższy poziom pielęgnacji. Marka Skeyndor jest pierwszym producentem, który zdecydował się użyć do stworzenia swoich specyfików retinolu oraz jednym z pionierów wprowadzenia na rynek produktów na bazie retinolu w czystej postaci. Marka co i rusz wypuszcza na rynek kolejne, ulepszone linie kosmetyków, których pojawienie się zawsze jest poprzedzone precyzyjnymi badaniami naukowymi, prowadzonymi we własnych laboratoriach. Warto dodać, że kosmetyki Skeyndor mają piękny zapach i przyjemną konsystencję, co sprawia, że są doskonałym, relaksującym dopełnieniem terapii, która oprócz ciała, cieszy także zmysły.

Zabiegi Skeyndor – rodzaje

 

W naszych salonach można skorzystać z wielu zabiegów wykonywanych z użyciem kosmetyków Skeyndor, a mowa o: Skeyndor Corrective, Skeyndor Global Lift, Skeyndor Power Hyaluronic, Derma Peel Pro Timeless – terapii niwelującej zmarszczki oraz Derma Peel Pro Brightening – terapii niwelującej przebarwienia. Na czym polegają poszczególne z nich:

Skeyndor Corrective

To zabieg anti-age, który stanowi znakomitą alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki użyciu stymulujących peptydów oraz substancji wypełniających i głęboko nawilżających, twarz zyskuje natychmiastową poprawę konturów, zwiększa się elastyczność skóry, a zmarszczki są wyraźnie spłycone. Zabieg Skeyndor Corrective jest szczególnie polecany osobom, których  skóra zdradza skóra zdradza pierwsze objawy starzenia w postaci zmarszczek mimicznych i statycznych.

Skeyndor Global Lift

To zabieg liftingujący i przeciwzmarszczkowy, w którym wykorzystywana jest opracowana przez Skeyndor technologia [ProGEN-in] – oparta na terapiach, które mają zapobiegać senescencji (zjawisku przechodzenia komórek w stan spoczynku, w którym trwale tracą zdolność do podziałów). W zabiegu Skeyndor Global Lift używane są innowacyjne składniki aktywne dobrane w taki sposób, by jak najskuteczniej wymodelować twarz i zminimalizować podwójny podbródek. Procedura polecana jest szczególnie  osobom, których skóra wymaga ujędrnienia i napięcia.

Skeyndor Power Hyaluronic

To zaawansowana pielęgnacja okolicy oczu i rzęs. Zabieg Skeyndor Power Hyaluronic został opracowany z myślą o osobach, na których skórze widoczne są objawy starzenia lub przemęczenia oraz dla posiadaczy cienkich i słabych rzęs. Do zabiegu używane jest unikalne zestawienie składników aktywnych, które pielęgnuje jednocześnie skórę twarzy i rzęsy. W efekcie, zmarszczki zostają wygładzone, skóra odzyskuje zdrowy wygląd, a rzęsy stają się gładkie.

Derma Peel Pro

Derma Peel Pro Timeless i Derma Peel Pro Brightening to zabiegi, które niwelują odpowiednio zmarszczki oraz przebarwienia. Mają charakter złuszczający i rozjaśniający, a oparte są na bazie kwasów owocowych. Jeden zabieg obejmuje aż pięć wyselekcjonowanych technik złuszczania: mechaniczną, kawitacyjną, kwasową, enzymatyczną i biologiczną. Tego typu połączenie daje świetne efekty odmładzające.

Zabiegi Skeyndor

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • stany zapalne i alergiczne skóry
  • choroby zakaźne

POWIĄZANE USŁUGI