Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiMężczyznaZABIEGI NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT THALGO dla mężczyzn

ZABIEGI NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT THALGO dla mężczyzn

CENNIK

  • Re-balansing - zabieg balansujący z mikronizowaną algą 140 zł
  • Cold Cream Marine Treatment- zabieg dla suchej skóry 230 zł
  • Eye expert - na zmęczone oczy 99 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Zabiegi Thalgo dla mężczyzn, czyli przyjemny sposób na zdrową i promienną cerę

Zdrowa i promienna cera powinna być domeną każdego i choć panowie coraz bardziej przekonują się do zabiegów pielęgnacyjnych, to wciąż znaczniej mniej mężczyzn niż kobiet odwiedza gabinety kosmetyczne. Oprócz codziennej, domowej pielęgnacji skóry, warto raz na jakiś czas odwiedzić salon, w którym będzie można skorzystać z profesjonalnych kosmetyków i poddać się wyjątkowym zabiegom. W naszej ofercie, wśród wielu usług skierowanych do mężczyzn, znajdują się zabiegi, podczas których wykorzystywane są kosmetyki Thalgo. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat, aby przekonać się, jak bardzo opłacalne dla skóry jest korzystanie z dobroczynnego działania morskich minerałów.

Kosmetyki i zabiegi Thalgo

Thalgo to doskonale znana w branży marka, która funkcjonuje już od ponad 40 lat, dzięki czemu jej twórcy doskonale znają potrzeby i wymagania klientów odwiedzających gabinety kosmetyczne. Tajemnicą sukcesu kosmetyków Thalgo jest balans zachowany przy doborze najlepszych składników morskiego pochodzenia, spośród których bazą są algi. Zadaniem preparatów, które są na nich oparte, jest optymalna pielęgnacja skóry w każdym wieku. Oprócz profesjonalnych kosmetyków, marka Thalgo może pochwalić się w branży licznymi patentami oraz prężną działalnością w dziadzienie SPA i Thalassoterapii.

Od lat, zabiegi oparte na kosmetykach Thalgo, jak i poszczególne preparaty, zdobywają najwyższe wyrazy uznania, czego dowodem są liczne, branżowe nagrody. Jedną z nich jest Grand Prix przyznana przez miesięcznik Uroda, za unikatową, holistyczną filozofię firmy, a także trzykrotnie przyznana przez Cosmopolitan nagroda Prix de Beaute.

W ofercie naszych gabinetów kosmetycznych znajdują się aż 3 wyjątkowe zabiegi Thalgo dla mężczyzn:

Re-balansing – zabieg balansujący z mikronizowaną algą,

Aquarelle – intensywny zabieg przeznaczony dla zmęczonej skóry i poszarzałej cery,

Cold Cream Marine Treatment – zabieg dla suchej skóry.

Ze względu na wyjątkowy skład kosmetyków oraz efekty po zabiegach, jak i odczucie podczas ich trwania, Thalgo jest określane jako marka dobrego samopoczucia.

Zabiegi Thalgo – zalety

Wśród najważniejszych zalet zabiegów Thalgo należy wskazać na:

odżywioną, zdrową skórę,

zmniejszenie widoczności przebarwień,

zmniejszenie trądziku,

spłycenie zmarszczek,

dokładnie oczyszczona i nawilżona cera.

Skuteczność zabiegów jest tak wysoka dzięki wsparciu przez profesjonalne kosmetyki Thalgo takie, jak krem hialuronowy czy odżywcza maska. Dzięki temu efekty są szybko widoczne.

Przygotowanie do zabiegu

Zabiegi Thalgo nie wymagają wyjątkowego i czasochłonnego przygotowania skóry. Zaledwie tydzień przed wizytą w gabinecie kosmetycznym należy zrezygnować z wykonywania peelingów chemicznych oraz stosowania preparatów z kwasami.

Zabiegi Thalgo – przeciwwskazania

Zabiegi i kosmetyki Thalgo są bezpieczne dla skóry i całkowicie nieinwazyjne, dlatego istnieje niewiele przeciwwskazań do zastosowania preparatów tej francuskiej marki. Przed poddaniem się zabiegowi należy wyleczyć stany zapalne i pozbyć się reakcji alergicznych na skórze. Bardzo ważne jest także, aby nie korzystać z zabiegów Thalgo w trakcie walki z chorobą zakaźną. To zasada, która dotyczy wszystkich wizyt w gabinetach kosmetycznych, bez względu na rodzaj zabiegu.

Dlaczego zabiegi Thalgo?

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU

  • stany zapalne i alergiczne skóry
  • choroby zakaźne

POWIĄZANE USŁUGI