Salony kosmetyczne Jean Louis DavidUsługiDłonie i stopyUsuwanie lakieru żelowego Gel Color OPI

Usuwanie lakieru żelowego Gel Color OPI

CENNIK

 • Zmywanie Gel Color 15 zł

skorzystaj z usług w tym salonie

ZAREZERWUJ WIZYTĘ

Obecnie coraz więcej kobiet korzysta z zabiegu manicure z użyciem lakierów żelowych marki OPI, co pozwala im cieszyć się pięknie umalowanymi, lśniącymi paznokciami przez przynajmniej dwa tygodnie. Lakiery te poza bogatą paletą żywych i ciekawych kolorów posiadają wielką przewagę nad tradycyjnymi lakierami do paznokci oraz lakierami hybrydowymi, dzięki lekkiej żelowej strukturze przepuszczają powietrze i nie niszczą paznokci. Po upływie około dwóch tygodni lakier wymaga usunięcia, gdyż na paznokciach pojawia się nieestetyczny odrost. Panie, które decydują się na usunięcie lakieru żelowego Gel Color, mogą skorzystać z profesjonalnego zabiegu, który oferujemy w naszych salonach.

Usuwanie Gel Color OPI

Czynność usuwania lakieru żelowego Gel Color kosmetyczka rozpoczyna od przyłożenia do płytki paznokci wacika nasączonego zmywaczem do paznokci Expert Touch, zawierającego substancje niezbędne by skutecznie zdjąć z paznokcia żel OPI. Warto dodać, że używane w naszych salonach zmywacze nie przesuszają skórek, dlatego też pozostają one gładkie i miękkie. Kolejnym etapem jest dodatkowe owinięcie paznokci folią aluminiową, która zapobiega wyparowaniu acetonu z wacików i tym samym przyspieszy proces rozmiękczania lakieru. Następnie należy odczekać około 10-15 minut. Namoczony za pomocą zmywacza lakier w całości pozostaje na waciku. Podczas ostatniego etapu, za pomocą specjalnych narzędzi (często jest to tzw. kopytko ceramiczne, stripper lub specjalny patyczek), kosmetyczka delikatnie usuwa resztki lakieru z płytki oraz natłuszcza dłonie i paznokcie kremem lub oliwką. Zmywanie lakieru żelowego w salonach Jean Louis David, jest dobrym wyborem, gdyż:

 • stosowane przez nas metody nie uszkodzą delikatnej płytki paznokcia;
 • zabieg wykonywany jest przez profesjonalistów;
 • usługa nie jest czasochłonna, a dodatkowo jest niedroga (15zł);
 • kosmetyczka może podzielić się swoją fachową wiedzą na temat innych, dodatkowych zabiegów w zakresie profesjonalnej pielęgnacji paznokci i odnowy płytki.

Dodatkowo warto podkreślić, że w odróżnieniu od lakieru hybrydowego, po zdjęciu z paznokci żelu OPI możemy jeszcze tego samego dnia skorzystać ponownie z zabiegu manicure GelColor. Z uwagi na fakt, że lakiery żelowe nie wnikają tak mocno w strukturę paznokcia i nie niszczą jego płytki, nie ma konieczności przeprowadzania zabiegów regeneracyjnych i odczekania określonego czasu przed ponownym pomalowaniem paznokci. Dodatkowo profesjonalny zmywacz marki OPI skutecznie usuwa nawet najciemniejsze odcienie lakierów i pielęgnuje płytkę paznokcia dzięki zawartości odżywczych i nawilżających składników, taki jak olejek z pestek winogron, witamina E czy wyciąg z aloesu.

Jeżeli nie wiesz jak usunąć lakier Gel Color OPI i chcesz, aby ktoś zrobił to za ciebie w sposób dokładny i profesjonalny, odwiedź jeden z naszych salonów, lub zadzwoń i umów się na wizytę.

JAK SIĘ PRZYGOTWAĆ DO ZABIEGU?

 • 3-4 tygodnie przed zabiegiem

  • należy zaniechać stosowania kremów oraz leków z retinolem, witaminą C, kwasami owocowymi oraz odstawić wszelkiego rodzaju zioła (dziurawiec, nagietek), herbatki odchudzające typu Figura i inne leki światło-uczulające lub złuszczające.
 • 2-3 tygodnie przed zabiegiem

  • przed zabiegiem należy zaprzestać kąpieli słonecznych w tym również solarium oraz stosowania samoopalaczy.
 • 1 tydzień przed zabiegiem

  • nie należy złuszczać skóry w miejscach, które chcemy poddać terapii. Skóra powinna być w dobrej kondycji - stosuj klika dni przed zabiegiem kremy nawilżająco-regenerujące.
 • Po zabiegu

  • Nie wolno opalać się po zabiegach laserowych. Należy bezwzględnie chronić skórę przed słońcem minimum 2 tygodnie po zabiegu. Stosować wysokie filtry UV. Przez kilka dni po zabiegu nie wolno podrażniać skóry kosmetykami na bazie alkoholu, spirytusu, stosować peelingów, mydła, dezodorantów, itp. Zabieg Terapia przeciwtrądzikowa dostępny jest aktualnie w salonach Jean Louis David w następujących miastach: Bielsko Biała, Poznań, Warszawa.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

 • grzybica dłoni
 • grzybica paznokci
 • stany zapalne i alergiczne skóry
 • choroby zakaźne

POWIĄZANE USŁUGI